Mailen, bellen, post & bezoek

Het NUT team bestaat uit een harde kern medewerkers die je hieronder vindt. Daarnaast zwermt er een groep makers om het NUT heen die af en aan mee maken aan NUT projecten. De mensen uit die zwerm vind je met hun naam bij de producties waaraan ze hebben gewerkt.

Team

Greg Nottrot
Artistiek Leider
artistiek@het-nut.nl

Greg Nottrot

Jannet van Lange
Zakelijk leider & dramaturg
jannet@het-nut.nl
T: 06 – 160 281 96

Jannet de Lange

Neeltje van Balkom
Hoofd marketing & partnerships
neeltje@het-nut.nl
T: 06 – 27 566 294

Neeltje van Balkom

Femke Brands
Productie en bureaumedewerker
femke@het-nut.nl
T: 06 – 253 250 90

Femke Brands

Jordy Roeten
Publiekswerking & educatie
jordy@het-nut.nl

Jordy Roeten © Bart Grietens

Marieke Braaksma
Publiekswerking & educatie
marieke@het-nut.nl

Mariëlla van Apeldoorn
Theatermaker
mariella@het-nut.nl

Mariëlla van Apeldoorn

Floor Leene
Theatermaker
floor@het-nut.nl

Lisane Renalda
Contentmarketing & kaartverkoop
lisane@het-nut.nl

Erwin Maas
Redacteur
erwin@het-nut.nl

Foto Erwin Maas
Bestuur

Lieke Timmermans – voorzitter
Norbert de Blaay – penningmeester
Alyt Damstra – secretaris
Paul Adriaanse – bestuurslid
Ischa Arnoldus – bestuurslid
Fadua Azrar – bestuurslid

Stichting & ANBI

Kamer van Koophandel: 30223354
IBAN: NL85 INGB 0003 1738 82
BTW-nummer: NL8176.25.355.B01
Subsidiënten (structureel): Fonds Podiumkunsten, Gemeente Utrecht
Stichting Het NUT is door de belastingdienst aangemerkt als Culturele ANBI instelling